tel./fax (22) 839 64 64
tel./fax (22) 839 95 50
tel./fax (22) 424 07 88
tel kom: 734 439 636

czynne: poniedziałek - piątek
w godz: 8:00 - 17:00

email: sklep@fajnerolety.pl

O sklepie FajneRolety.pl:

 

 

Dla Państwa wygody wprowadziliśmy sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego. Jest to forma zamówienia gwarantująca zakup produktu w niższej cenie i z krótszym terminem realizacji. Dzięki pełnej dostępności Internetu, sklep nasz jest dostępny dla Państwa przez całą dobę.

Przed złożeniem każdego zamówienia umieszczone na stronie kalkulatory dają Państwu możliwość zapoznania się z dokładną ceną.

W obecnej chwili maja Państwo możliwość skorzystania z działu o roletach i żaluzjach, jednak nasza witryna jest nieustannie modyfikowana i wkrótce pojawią się kolejne działy obejmujące pozostałe osłony okienne, takie jak: moskitiery, rolety rzymskie, żaluzje drewniane i plisowane oraz ich części zamienne.

Wszystkie oferowane przez firmę produkty, są obecnie dostępne po uprzednim kontakcie z naszymi przedstawicielstwami.

Firma "Żalmal" powstała w 1990 r. i od początku powstania zajmuje się kompleksową dekoracją okien. W naszej firmie można zamówić: bezpłatną wycenę, otrzymać poradę oraz zamówić pomiar i montaż na terenie Warszawy. Produkty nasze posiadają wszelkie wymagane atesty. Charakteryzują się dużą kolorystyką, wzorzystością i funkcjonalnością oraz wieloma możliwościami instalacji. Współpracujemy tylko z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi dostawcami materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane wymagania klientów.

Już teraz zaplanujcie Państwo wystrój okien w swoim mieszkaniu lub biurze. Na tej stronie doradzamy jak samodzielnie lub za pośrednictwem naszych specjalistów wykonać i zamówić wszystkie osłony okienne. Nasi pracownicy podpowiedzą  jakie wybrać materiały  oraz który produkt będzie najodpowiedniejszy do rozpatrywanego wnętrza. Pamiętajcie Państwo, że odpowiednio dobrane rolety materiałowe lub żaluzje wprowadzą właściwy , przytulny klimat i podkreślą charakter wnętrza. 

Mieszkańców Warszawy i okolic zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży i wybrania najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla swoich okien. Każdy z Państwa znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie: od rozwiązań praktycznych jakimi są żaluzje poziome i moskitiery ; dekoracyjnych -rolety rzymskiematy drewnianenadruki na materiałach ;  bezpiecznych - rolety zewnętrzne oraz komfortowych jakimi są sterowania elektryczne oraz  markizy. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.